Soutěže | Výsledky | Tabulka | Doma | Venku | Jaro | Podzim | Křížová | Grafická | Změny | Příště |
DK
| KartyH | KartyD | Střelci | Brankáři | VV FS | Rozhodčí | Bil R | Delegáti | Kluby | Kam? |
Ročník:
14-15 | 13-14 | 12-13 | 11-12 | 10-11 | 09-10 | 08-09 | 07-08 | 06-07 | 05-06 | 04-05 | 03-04 | 02-03 |
Zased. STK Soutěž Platný termín utkání Rozhodnutí STK Žádá 
16.6.15 OP muži Zápas 15.kola č. 101 Hrádek -Palkovice se odehraje 19.6.15 v 18:00  Hrádek  
16.6.15 OP muži Zápas 15.kola č. 104 Nebory -Nošovice se odehraje 20.6.15 v 17:00  Nebory  
12.6.15 OP muži Zápas 16.kola č. 108 Nošovice -Baška se odehraje 14.6.15 v 17:00  Nošovice  
10.6.15 OS muži Zápas 10.kola č. 48 Paskov -Bukovec se odehraje 13.6.15 v 14:00 na hřišti Řepiště  Paskov  
10.6.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 13.kola č. 73 Kozlovice -Raškovice se odehraje 14.6.15 v 10:00  Kozlovice  
10.6.15 OP starší žáci Zápas 10.kola č. 47 Nýdek -Mosty se odehraje 16.6.15 v 16:00  Nýdek  
8.6.15 OP muži Zápas 16.kola č. 108 Nošovice -Baška se odehraje 14.6.15 v 17:00  Nošovice  
8.6.15 OP muži Zápas 16.kola č. 109 Tošanovice -Hukvaldy se odehraje 13.6.15 v 17:30  Tošanovice  
8.6.15 OS muži Zápas 10.kola č. 50 Kunčice p. O. -Návsí se odehraje 14.6.15 v 17:00  Kunčice p. O.  
5.6.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 12.kola č. 72 Kozlovice -Čeladná(Kunč.,Metyl.) se odehraje 6.6.15 v 16:00  Kozlovice  
30.5.15 OP sk. "B" starší dorost Zápas 10.kola č. 46 Mosty -Bystřice se odehraje 13.6.15 v 10:00  Mosty  
29.5.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 21.kola č. 121 Tošanovice -Raškovice se odehraje 3.6.15 v 17:30  Raškovice  
29.5.15 OP sk. "B" starší dorost Zápas 10.kola č. 49 Lučina -Milíkov se odehraje 14.6.15 v 14:00  Lučina  
29.5.15 OP sk. "B" starší dorost Zápas 17.kola č. 81 Písek (Bukovec) -Mosty se odehraje 20.6.15 v 11:30  Písek (Bukovec)  
29.5.15 OP starší žáci Zápas 17.kola č. 82 Písek -Bystřice se odehraje 20.6.15 v 09:30  Písek  
21.5.15 OS muži Zápas 10.kola č. 47 Vojkovice -Pržno se odehraje 13.6.15 v 10:00  Pržno  
21.5.15 OP starší žáci Zápas 17.kola č. 85 Návsí -Milíkov se odehraje 23.5.15 v 09:30  Návsí  
21.5.15 OP 00,1 starší žáci Zápas 18.kola č. 89 Ostravice -Vojkovice se odehraje 20.6.15 v 14:30  Ostravice  
15.5.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 20.kola č. 119 Lískovec -Václavovice se odehraje 28.5.15 v 17:30  Václavovice  
14.5.15 OS muži Zápas 15.kola č. 75 Milíkov -Bukovec se odehraje 15.5.15 v 17:30  Milíkov  
8.5.15 OP muži Zápas 15.kola č. 101 Hrádek -Palkovice se odehraje 19.6.15 v 18:00  Hrádek  
8.5.15 OP sk. "B" starší dorost Zápas 16.kola č. 79 Bystřice -Lučina se odehraje 17.5.15 v 14:00  Bystřice  
7.5.15 OP starší žáci Zápas 15.kola č. 74 Návsí -Mosty se odehraje 12.5.15 v 16:30  Mosty  
28.4.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 14.kola č. 82 Palkovice -Sedliště se odehraje 7.5.15 v 17:00  Palkovice  
26.4.15 OP muži Zápas 18.kola č. 123 Nošovice -Hrádek se odehraje 7.5.15 v 17:00  Nošovice  
26.4.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 14.kola č. 83 Václavovice -Čeladná(Kunč.,Metyl.) se odehraje 7.5.15 v 17:30  Václavovice  
26.4.15 OP starší žáci Zápas 17.kola č. 84 Hrádek -Bukovec se odehraje 27.5.15 v 17:00  Bukovec  
9.4.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 15.kola č. 88 Sedliště -Tošanovice se odehraje 10.4.15 v 19:00 na hřišti FM, Stovky UT  Sedliště  
8.4.15 OP starší žáci Zápas 12.kola č. 56 Vendryně -Mosty se odehraje 21.4.15 v 16:00  Mosty  
27.3.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 13.kola č. 73 Kozlovice -Raškovice se odehraje 14.6.15 v 10:00  Kozlovice  
27.3.15 Opoh starší žáci    
27.3.15 OP 00,1 starší žáci Zápas 12.kola č. 57 Lískovec -Dobratice se odehraje 18.4.15 v 10:30  Dobratice  
27.3.15 OP 00,1 starší žáci Zápas 13.kola č. 65 Dobratice -Ostravice se odehraje 25.4.15 v 10:15  Dobratice  
1.3.15 OP muži Zápas 19.kola č. 132 Hukvaldy -Ostravice se odehraje 11.4.15 v 15:00  Hukvaldy  
1.3.15 OP muži Zápas 26.kola č. 181 Ostravice -Tošanovice se odehraje 30.5.15 v 10:00  Ostravice  
1.3.15 OS muži Zápas 15.kola č. 72 Lučina(Sedliště) -Vojkovice se odehraje 10.5.15 v 16:30 na hřišti Lučina  Lučina(Sedliště)  
1.3.15 OP sk. "A" starší dorost Zápas 16.kola č. 95 Palkovice -Kozlovice se odehraje 19.4.15 v 13:30  Palkovice  
13.11.14 OP muži   Nebory  
12.11.14 OP muži Zápas 1.kola č. 4 Baška -Janovice se odehraje 15.11.14 v 13:30  Baška  
8.11.14 OP muži   Metylovice  
5.11.14 OP muži Zápas 1.kola č. 6 Hrádek -Oldřichovice se odehraje 8.11.14 v 14:00  Hrádek  
31.10.14 OP muži Zápas 1.kola č. 1 Metylovice -Chlebovice se odehraje 17.11.14 v 13:00  Metylovice  
31.10.14 OP muži Zápas 1.kola č. 3 Nebory -Tošanovice se odehraje 15.11.14 v 14:00 na hřišti Český Těšín  Nebory  
31.10.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 1.kola č. 5 Sedliště -Dobrá se odehraje 15.11.14 v 11:30  Sedliště  
31.10.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 8.kola č. 45 Lískovec -Dobrá se odehraje 8.11.14 v 14:00  Lískovec  
24.10.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 1.kola č. 1 Lískovec -Raškovice se odehraje 26.10.14 v 15:30 na hřišti FM, Stovky UT  Lískovec  
23.10.14 OS muži Zápas 8.kola č. 37 Lískovec B-Paskov se odehraje 25.10.14 v 18:00 na hřišti FM, Stovky UT  Lískovec B 
17.10.14 OS muži Zápas 2.kola č. 10 Lískovec B-Pržno se odehraje 28.10.14 v 13:30  Lískovec B 
17.10.14 OS muži Zápas 8.kola č. 37 Lískovec B-Paskov se odehraje 25.10.14 v 18:00 na hřišti FM, Stovky UT  Lískovec B 
17.10.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 9.kola č. 49 Sedliště -Raškovice se odehraje 28.10.14 v 13:00  Sedliště  
17.10.14 OP starší žáci Zápas 2.kola č. 10 Bystřice -Mosty se odehraje 28.10.14 v 10:00  Bystřice  
17.10.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 9.kola č. 41 Sedliště -Raškovice se odehraje 28.10.14 v 09:30  Sedliště  
3.10.14 OP muži Zápas 10.kola č. 67 Ostravice -Oldřichovice se odehraje 11.10.14 v 10:00  Ostravice  
3.10.14 OP sk. "B" starší dorost Zápas 8.kola č. 36 Mosty -Písek (Bukovec) se odehraje 15.10.14 v 15:30  Mosty  
3.10.14 OP sk. "B" starší dorost Zápas 9.kola č. 45 Písek (Bukovec) -Bystřice se odehraje 28.10.14 v 14:00  Písek (Bukovec)  
3.10.14 OP starší žáci Zápas 8.kola č. 37 Bystřice -Písek se odehraje 8.10.14 v 16:00  Bystřice  
3.10.14 OP starší žáci Zápas 8.kola č. 38 Mosty -Oldřichovice se odehraje 25.10.14 v 09:30  Mosty  
3.10.14 OP starší žáci Zápas 9.kola č. 44 Písek -Mosty se odehraje 2.11.14 v 11:30  Písek  
3.10.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 8.kola č. 37 Lískovec -Vojkovice se odehraje 28.10.14 v 11:00  Lískovec  
3.10.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 8.kola č. 39 Dobratice -Řepiště se odehraje 15.10.14 v 16:00  Dobratice  
1.10.14 OP sk. "B" starší dorost Zápas 8.kola č. 36 Mosty -Písek (Bukovec) se odehraje 15.10.14 v 15:30  Mosty  
1.10.14 OP starší žáci Zápas 8.kola č. 38 Mosty -Oldřichovice se odehraje 25.10.14 v 09:30  Mosty  
29.9.14 OP starší žáci Zápas 1.kola č. 2 Mosty -Nýdek se odehraje 12.10.14 v 09:30  Mosty  
29.9.14 OP starší žáci Zápas 8.kola č. 37 Bystřice -Písek se odehraje 8.10.14 v 16:00  Bystřice  
29.9.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 8.kola č. 38 Ostravice -Václavovice se odehraje 7.10.14 v 16:30  Ostravice  
26.9.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 8.kola č. 46 Dobratice -Kozlovice se odehraje 8.10.14 v 16:00  Dobratice  
26.9.14 OP starší žáci Zápas 8.kola č. 40 Milíkov -Návsí se odehraje 28.9.14 v 13:30  Milíkov  
26.9.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 8.kola č. 39 Dobratice -Řepiště se odehraje 15.10.14 v 16:00  Dobratice  
19.9.14 OP muži Zápas 6.kola č. 36 Chlebovice -Palkovice se odehraje 23.9.14 v 16:30  Chlebovice  
19.9.14 OP muži Zápas 8.kola č. 56 Baška -Hukvaldy se odehraje 27.9.14 v 15:00  Baška  
19.9.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 8.kola č. 48 Baška -Sedliště se odehraje 27.9.14 v 12:30  Baška  
19.9.14 Opoh starší žáci Zápas 2.kola č. 2 Frýdlant -St. Město se odehraje 1.10.14 v 16:00  St. Město  
19.9.14 OP sk. "B" starší dorost Zápas 6.kola č. 27 Písek (Bukovec) -Lučina se odehraje 25.10.14 v 11:00  Písek (Bukovec)  
11.9.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 1.kola č. 2 Ostravice -Janovice se odehraje 18.9.14 v 16:30  Ostravice  
6.9.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 5.kola č. 25 Václavovice -Vojkovice se odehraje 9.9.14 v 16:30  Vojkovice  
5.9.14 OS muži Zápas 5.kola č. 25 Lučina(Sedliště) -Paskov se odehraje 7.9.14 v 09:30 na hřišti Lučina  Lučina(Sedliště)  
29.8.14 OP muži Zápas 3.kola č. 16 Nebory -Metylovice se odehraje 3.9.14 v 17:00  Nebory  
29.8.14 OS muži Zápas 4.kola č. 20 Pržno -Bukovec se odehraje 25.10.14 v 14:30  Bukovec  
29.8.14 Opoh muži Zápas 101.kola č. 5 Chlebovice -Pržno se odehraje 3.9.14 v 17:00  Chlebovice  
29.8.14 OP sk. "B" starší dorost Zápas 3.kola č. 12 Nebory -Bystřice se odehraje 2.9.14 v 17:00  Nebory  
23.8.14 OP starší žáci Zápas 3.kola č. 12 Bukovec -Bystřice se odehraje 24.9.14 v 16:00  Bystřice  
22.8.14 OP starší žáci Zápas 3.kola č. 11 Mosty -Vendryně se odehraje 3.9.14 v 16:30  Vendryně  
21.8.14 Opoh muži Zápas 101.kola č. 5 Chlebovice -Pržno se odehraje 3.9.14 v 17:00  Chlebovice  
21.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 2.kola č. 9 Janovice -Dobratice se odehraje 18.10.14 v 09:00  Dobratice  
21.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 3.kola č. 12 Dobratice -Lískovec se odehraje 10.9.14 v 16:30  Lískovec  
21.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 5.kola č. 21 Dobratice -Raškovice se odehraje 6.9.14 v 11:00  Dobratice  
20.8.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 3.kola č. 17 Čeladná(Kunč.,Metyl.) -Václavovice se odehraje 27.8.14 v 17:30  Václavovice  
20.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 3.kola č. 15 Řepiště -Václavovice se odehraje 24.9.14 v 16:30  Václavovice  
20.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 4.kola č. 16 Raškovice -Václavovice se odehraje 31.8.14 v 09:30  Václavovice  
20.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 5.kola č. 25 Václavovice -Vojkovice se odehraje 9.9.14 v 16:30  Václavovice  
20.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 6.kola č. 27 Janovice -Václavovice se odehraje 14.9.14 v 10:00  Václavovice  
20.8.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 9.kola č. 43 Václavovice -Dobratice se odehraje 5.10.14 v 09:30  Václavovice  
21.7.14 OS muži Zápas 3.kola č. 14 Návsí -Paskov se odehraje 24.8.14 v 17:00  Návsí  
21.7.14 OP starší žáci Zápas 3.kola č. 14 Návsí -Písek se odehraje 24.8.14 v 12:30  Návsí  
14.7.14 OP muži Zápas 3.kola č. 15 Ostravice -Chlebovice se odehraje 23.8.14 v 10:00  Ostravice  
14.7.14 OP muži Zápas 3.kola č. 17 Baška -Nošovice se odehraje 24.8.14 v 17:00  Baška  
14.7.14 OP muži Zápas 6.kola č. 36 Chlebovice -Palkovice se odehraje 23.9.14 v 16:30  Chlebovice  
14.7.14 OS muži Zápas 3.kola č. 11 Vendryně B-Pržno se odehraje 24.8.14 v 17:00  Pržno  
14.7.14 OP sk. "A" starší dorost Zápas 3.kola č. 15 Baška -Tošanovice se odehraje 24.8.14 v 14:30  Baška  
14.7.14 OP 00,1 starší žáci Zápas 8.kola č. 38 Ostravice -Václavovice se odehraje 7.10.14 v 16:30  Ostravice  

TOPlist