Soutěže | Výsledky | Tabulka | Doma | Venku | Jaro | Podzim | Křížová | Grafická | Změny | Příště |
DK
| KartyH | KartyD | Střelci | Brankáři | VV FS | Rozhodčí | Bil R | Delegáti | Kluby | Kam? |
Ročník:
14-15 | 13-14 | 12-13 | 11-12 | 10-11 | 09-10 | 08-09 | 07-08 | 06-07 | 05-06 | 04-05 | 03-04 | 02-03 |
Jméno Ulice Obec Soutěž Delegace 
Adamec Jiří Hasičská 3042 73801 Frýdek-Místek Moravskoslezská divize 
Bartek Libor Pekařská 3117 73801 Frýdek-Místek I.B třída 
Batrla Dalibor ONV 3 73701 Český Těšín Krajský přebor 
Boráň Ondřej  73901 Kunčičky u Bašky 398 Okresní přebor 
Boráň Tomáš  73901 Kunčičky u Bašky 398 Okresní přebor 
Čepčor Ivo  73939 Lučina 45 Okresní přebor 
Černoevič Alexandr Mánesova 473 73801 FM Moravskoslezská divize 
Čuba Daniel K Hájku 2969 73801 Frýdek-Místek Krajský přebor 
Doležílek Jakub  74936 Bruzovice 56 Okresní přebor 
Duda Radim Dr. M. Tyrše 3104 73801 Frýdek-Místek Moravskoslezská fotbalová liga 
Folvarčný Adam Miličova 307 73925 Sviadnov Okresní přebor 
Galásek Michal  73945 Fryčovice 573 Moravskoslezská divize 
Goryczka Jan  73994 Vendryně 965 Okresní přebor 
Chmiel Josef  73995 Nýdek 388 Okresní přebor 
Chýlek Martin  73941 Palkovice 593 I.A třída 
Kantor Václav Beskydská 12/730 73961 Třinec Okresní přebor 
Karch Otakar  73995 Bystřice a.Ol. 461 I.B třída 
Kielar Jakub  73937 Žermanice 94 Krajský přebor 
Klečacký Marek Lidická 543 73961 Třinec Okresní přebor 
Kniezek Karel Polní 13 73701 Č. Těšín Okresní přebor 
Koláček Robin  73904 Krásná 288 Okresní přebor 
Kolarský Michal 17.listopadu 147 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Konderla Jakub Frýdecká 126 73701 Český Těšín I.A třída 
Krasula Tomáš Kunčičky u Bašky 137 73901 Baška Okresní přebor 
Krokosz Zdislav Lidická 1155/56  Havířov - Šumbark I.B třída 
Krpel Lukáš Rúžový pahorek 552 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Kubečka Tomáš Dolní Sklenov 73 73946 Hukvaldy Okresní přebor 
Kuběna Petr  M. Chasáka 3149 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Kuchař Ondřej Horní 852 73961 Třinec I.B třída 
Kyselovský David Papírenská 787 73921 Paskov Okresní přebor 
Lánik Milan   Paskov 107 Okresní přebor 
Legierský Bohuslav Závodní 2421 73506 Karviná Okresní přebor 
Machala Petr   Milíkov 185 I.B třída 
Malinovský Jiří Koperníkova 7 73601 Havířov Okresní přebor 
Mankovecký Tomáš  73995 Bystřice n.O. 54 I.A třída 
Matějek Vojtěch Ráčková 1737 73541 Petřvald Okresní přebor 
Matula Sebastián Na kopci 2685 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Matuška Radek Novojičínská 74622 Štramberk I.B třída 
Melotík Jan Wolkerova 1134 73911 Frýdlant n.O. Okresní přebor 
Michal Jakub Kubínova 58 71300 Ostrava Heřmanice Okresní přebor 
Mitura Michal  73953 Třanovice 137 Okresní přebor 
Mudra Josef Beskydská 1714 73801 Frýdek-Místek I.B třída 
Mudra Zdeněk  73943 Staříč 198 Okresní přebor 
Němec Petr  73949 Metylovice 391 Okresní přebor 
Nitra Jakub  73936 Sedliště 292 Okresní přebor 
Novák Michal  73904 Raškovice 520 Krajský přebor 
Opěla Robin J. Čapka 3079 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Ostřanský Petr J.Opletala 683 73801 Frýdek-Místek I.B třída 
Pánek Lukáš Třanovského 392 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Plevza Miroslav  73936 Bruzovice 90 I.B třída 
Podleśny Lukáš  73994 Vendryně 202 Okresní přebor 
Podracký Pavel  73925 Žabeň 151 I.A třída 
Pokluda Aleš Jilemnického 2691 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Poledník Radek   Baška 7 I.A třída 
Polok Viktor  73996 Nýdek 486 Okresní přebor 
Potiorek Aleš  73959 Střítěž 234 I.A třída 
Przyczko Jiří  73992 Návsí 53 Okresní přebor 
Rapouch Vlastimil Zámecké náměstí 1254 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Řehák Radek Ostravská 80 73925 Sviadnov Okresní přebor 
Sikora Petr Školní 653 73991 Jablunkov Okresní přebor 
Sikora Vladislav Staroměstská 324 73961 Třinec Okresní přebor 
Slavík Petr Břenkova 9 70030 Ostrava - Zábřeh Moravskoslezská divize 
Smítal David Vrchlického 1684 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Somr Miroslav  73945 Fryčovice 260 Okresní přebor 
Suszka Jan  73998 Mosty u Jablunkova 193 I.B třída 
Šašinka Jan Javorová 2946 73801 Frýdek-Místek Okresní přebor 
Šigut Pavel  73913 Kunčice p/O. 435 Okresní přebor 
Šimek Michal Revoluční 556 73801 Frýdek-Místek Krajský přebor 
Šištík Petr   Staříč 323 Moravskoslezská divize 
Švec Marek Bavlnářská 2885 73801 Frýdek-Místek Krajský přebor 
Tatarka Jan Polní 28  Č. Těšín Okresní přebor 
Tvardek Erik Kunčičky u Bašky 307 73901 Baška I.B třída 
Vernarský Jaroslav Chrpová 28/536 73601 Havířov - Šumbark Okresní přebor 
Vojkovský Jakub Čajkovského 651 73801 Frýdek-Místek Moravskoslezská fotbalová liga 
Vojkovský Michael Bělská 325 73921 Paskov Okresní přebor 
Vranay Vojtěch   Dobrá 937/6 Okresní přebor 
Wantula Szymon  73994 Vendryně 974 Okresní přebor 
Závodný Vít J.Čapka 3081 73801 Frýdek-Místek I.A třída 
Žurovec David  73945 Fryčovice 640 I.A třída 
Žvak Kamil Růžový pahorek 312 73801 Frýdek-Místek I.A třída 

TOPlist